O nás

Kdo jsme a kam směřujeme?

Jsme česká firma zaměřena na vývoj a výrobu unikátních elektronických produktů. Zakládáme si na jejich vysoce kvalitním a bezpečném zpracování. Již přes 19 let jdeme cestou kvality za „normální“ cenu. Úspěšně se vyhýbáme dnešnímu hektickému byznysu vyrobit velké množství, rychle a co nejlevněji, na dobu záruční. Jsme hrdí, že naše výrobky fungují i více jak 15 let.

Jak to všechno začalo

Jak to všechno začalo? Pes Gordy a první výrobky Dogtrace

Pes Gordy je počátek našeho příběhu a tak i vznik první obchodní značky Dogtrace, pod kterou se skrývá vývoj a výroba elektronických výcvikových obojků a GPS vyhledávacích zařízení pro psy.

Obojky slouží pro snadný efektivní výcvik a zároveň psovi dají svobodu a bezpečí.

První GPS

Únor 2017 a naše první GPS Profesionální lokátor pro psy

Naše DOG GPS zařízení se nesmazatelně zapsalo do historie naší firmy a stalo se dalším krokem ve vývoji a výrobě elektronických zařízení.

DOG GPS zařízení jsou dnes velice oblíbenou pomůckou pro mnoho myslivců, ale také důležitou součástí záchranných složek.

Zlom v roce 2017

Další zlom v roce 2017 fencee a první generátory elektrických ohradníků

fencee je naší novou obchodní značkou od roku 2017, která nám dala další směr rozvoje, nové zkušenosti a rozšířila naše pole působnosti.

S vývojem a výrobou generátorů pro ohradníky máme jeden velký cíl, na kterém už pracujeme a to je „chytrá farma“ Vzdálené monitorování ohrad je nadčasová forma pro celosvětový chov zvířat.

fencee Cloud

Rok 2021 a další velký krok Naprosto jedinečná aplikace fencee Cloud

Značka fencee jako první na světě přichází s řešením chytré farmy se vzdáleným ovládáním elektrických ohradníků pomocí aplikace fencee Cloud.

Díky tomu se stáváme světovým průkopníkem Cloudového systému na ovládání a monitoring ohradníků s hospodářskými zvířaty.

Zpátky do minulosti

2021: Ve znamení současnosti

2021 Ve znamení současnosti

Vyvíjíme a vyrábíme elektronické obojky pro psy a generátory pro elektrické ohradníky jako jediní v České republice. Naše produkty vyvážíme do 60 zemí světa a v našem sídle v Lanškrouně pracuje již více než 130 spokojených zaměstnanců.

2017: Stěhování Lanškroun

2017 Stěhujeme se do Lanškrouna

Je nám opět těsno, proto se v lednu 2017 stěhujeme do nového objektu v Lanškrouně. V době stěhování má firma 25 zaměstnanců. Vzhledem k vzrůstající poptávce po produktech rozšiřujeme výrobní a obchodní oddělení a postupně tak přijímáme dalších 40 zaměstnanců. Ve firmě stále působí i 4 zaměstnanci, kteří byli u jejího počátku.

2008: Stěhování do Němčic

2008 Stěhujeme se do Němčic

Firma se postupně rozrůstá a přijímá nové zaměstnance. Proto v říjnu 2008 přichází stěhování do větších prostor v Němčicích.

2004: Zakládáme firmu v Litomyšli

2004 Zakládáme firmu v Litomyšli

Čtyři zaměstnanci, sídlo v Litomyšli a začátky budování naší firmy se třemi hlavními produkty d-mute, d-control 250 a d-fence.

2021
2017
2008
2004

Naše značky

Vize českých elektronických výcvikových obojků se zrodila asi před 20 lety a to jen díky Labradorskému retrívrovi Gordymu a špatné dostupnosti výcvikových obojků na českém trhu. A tak vznikla v roce 2004 obchodní značka Dogtrace.

Zobrazit web Dogtrace

Produkty DOG GPS jsou profesionální sledovací obojky pro psy a vznikají pod značkou Dogtrace.  

Zobrazit web Dogtrace

fencee je naše mladší obchodní značka, která existuje od roku 2017. Dala nám další směr rozvoje, nové zkušenosti a rozšířila naše pole působnosti i do segmentu výroby generátorů elektrických ohradníků.

S vývojem a výrobou generátorů pro ohradníky máme jeden velký cíl, který již postupně realizujeme. Je jím chytrá farma - možnost vzdáleného ovládání a monitorování ohrad.

Zobrazit web fencee

Produkty chytré farmy vznikají pod značkou fencee. Jedná se o řadu výrobků s možností ovládání a monitorování ohrad na dálku pomocí RF technologií. Nadčasové produkty pro celosvětový chov zvířat - to jsou produkty fencee SMART FARMING.

Naší výzvou v oblasti chytrých zařízení je komplexní, plně funkční řešení farmy přes Cloudové úložiště s ovládáním z mobilní aplikace odkudkoliv na světě. Díky tomu se stát světovým průkopníkem Cloudového systému na ovládání a monitoring hospodářských ohrad.

Zobrazit web Moderní farmy