Volná místa

Volná místa aneb kde nás zrovna tlačí pata?

Nebojíš se práce a potřebuješ se realizovat? Chtěl by si pracovat v menší české firmě s velkými ambicemi? Pojď s námi tvořit další naše úspěchy. Třeba hledáme právě tebe.

Volná místa

Vývojář HW

Vývojář HW
Přidáno 27. 1. 2021 Hlavní pracovní poměr Dvorská 605, Lanškroun

Hledáme zkušeného a talentovaného HW kolegu do našeho vývojového týmu.

Zobrazit více

Servisní technik

Servisní technik
Přidáno 2. 2. 2021 Hlavní pracovní poměr Dvorská 605, Lanškroun

Rozšiřte s námi náš tým servisních techniků. Hlavní náplní práce technika bude diagnostika a opravy desek plošných spojů.

Zobrazit více

Vývojář webových aplikací

Vývojář webových aplikací
Přidáno 21. 5. 2021 Hlavní pracovní poměr Dvorská 605, Lanškroun

Hledáme nového kolegu do našeho týmu zkušených vývojářů spíše pro back-end, který může občas řešit i front-end. Integrování projektů do systému Amazon. Můžeme nabídnout i možnost externí spolupráce.

Zobrazit více

Operátor výroby - elektrotechnik

Operátor výroby - elektrotechnik
Přidáno 30. 6. 2021 Hlavní pracovní poměr Dvorská 605, Lanškroun

Do výrobního týmu hledáme operátora výroby na pozici elektrotechnik.  

Zobrazit více

Nenašli jste co jste hledali? Máte nám co profesně nabídnout?

Dobrých lidí s velkým nasazením není nikdy dost.
Ozvěte se nám a uvidíme co se dá dělat.

Poslat životopis
Jana Moravcová

Chcete se na něco zeptat?

Jana Moravcová +420 461 310 765 kariera@vnte.cz

Jak se u nás pracuje?

Josef

Za 10 let práce ve VNT jsem získal opravdu mnoho zkušeností. Nejen z odborného hlediska, ale i životního. Důležité je brát práci nejen jako zaměstnání, ale i jako koníček a nebýt jen mezi kolegy, ale i přáteli. Proto jsem rád součástí této firmy, kde mohu vkládat své dovednosti do vývoje něčeho tak unikátního.

Josef manažer vývojového oddělení
Ve firmě 10 let
Andrea

VNT vděčím za zkušenosti a získání prodejních i odborných dovedností. Měla jsem to štěstí, že jsem stála u zrození firmy i jejího růstu. Neodradilo mne ani druhé stěhování daleko od mého bydliště. S narůstajícím kolektivem rostlo také přátelství. Jsme fajn parta mladých lidí, která se umí semknout, když je potřeba a svou práci děláme rádi a hlavně s láskou. ❤

Andrea Obchodní zástupce pro ČR
Ve firmě 17 let
Milan

V době, kdy jsem přijal nabídku práce, byla firma v začátcích. Ohlédnu-li se zpět, jsem hrdý, že jsem mohl přispět k růstu firmy do takové síly v jaké je. Rozhodnete-li se spojit s firmou svůj osobní život, musí to mít smysl a těch 15 let ve firmě je důkazem, že to smysl mělo. A jestli mě to ještě baví? Hmm... Dělali by jste něco 15 let, kdyby vás to nebavilo? :)

Milan Servisní technik
Ve firmě 15 let
Iva

Ve VNT jsem začala pracovat v roce 2016 na expedici ještě v Němčicích. I když teď denně dojíždím, práce ve firmě je mi sympatická a baví mě. Pracuji v kolektivu přátelských lidí a to je podle mě důležité.

Iva Expedice
Ve firmě 5 let
Dominika

Do VNT jsem nastoupila po mateřské, v roce 2013, brigádně do výroby. Tenkrát mě ani nenapadlo, že bych zůstala tak dlouho, ale jsem za to ráda. Firma mě mnoho naučila. S podobnou prací se člověk jinde nesetká, a i když mám teď na starosti především chod výroby, ráda se vracím i k montáži.

Dominika Vedoucí výroby
Ve firmě 8 let
Josef
Andrea
Milan
Iva
Dominika

Proč se přidat do týmu VNT?

Poctivá práce a dřina sklízí ovoce! A to u nás platí ještě více, než kde jinde. Čím více prodáváme a vytváříme si půdu pod nohama, tím více tě dokážeme odměnit.

Jsme v tom společně

Jsme v tom společně

Naše knowhow vyžaduje vzájemnou spolupráci napříč firmou. Každý z nás je v týmu důležitým článkem, protože spojuje řetězec výroby kvalitní produkce. A jde nám to báječně!

Upřednostňujeme pohodlí – žádný dress code

Upřednostňujeme pohodlí – žádný dress code

Velkou část všedního dne strávíme v práci a je důležité cítit se pohodlně, proto u nás dress code nedržíme. Oblékáme se tak, abychom se cítili dobře, ale zároveň tak, aby oděv byl bezpečný vzhledem k vykonávané pozici.

Držíme víkendy, svátky a jednosměnný provoz

Držíme víkendy, svátky a jednosměnný provoz

Vyhýbáme se vícesměnnému provozu jak čert kříži. Chceme, abychom si o víkendu a o svátcích mohli všichni odpočnout, trávit čas s rodinou a přáteli, studovat nebo věnovat se koníčkům. Zároveň však očekáváme zodpovědnost k práci a ochotu zůstat v práci přes čas v případě, že je to potřeba. Hodiny navíc se pak dají vybrat jako náhradní volno nebo ve mzdě.

Zdraví je nejdůležitější

Zdraví je nejdůležitější

Proto nechceme omezovat vaše návštěvy zdravotnictví. Pokud si potřebujete zajít k lékaři, slouží k tomu propustky. Na každou návštěvu lékaře jsou vyhrazeny až 4 hodiny. Pokud máte lékaře v jiném okrese, umožníme i celodenní volno. A když se necítíte dobře? Nevadí, během roku si můžete na kurýrování a odpočinek vybrat dva dny Sickday.

Jsme jedni z největších výrobců výcvikových obojků v Evropě

Jsme jedni z největších výrobců výcvikových obojků v Evropě

V Evropě jsou jen tři oficiální výrobci elektronických výcvikových pomůcek pro psy a my jsme pyšní, že jsme mezi nimi. Mezitím si náš mladý projekt výroby elektrických ohradníků hledá své místo mezi velkými výrobci a vede si velmi dobře.

400 českých prodejců, 80 zemí světa v 5 kontinentech

400 českých prodejců, 80 zemí světa v 5 kontinentech

Daří se nám! Rosteme a dáváme do toho všechno. Podílejte se s námi na expanzi firmy každým dnem.

Jsme lidi

Jsme lidi

Snažíme se, nebýt tak striktní, ale dát vám trochu volnosti a možnost flexibilní pracovní doby. U nás se rozumně domluvíte vždy a na všem, chováme se k sobě lidsky.

Jak probíhá pracovní pohovor?

01

Zanechte na sebe kontakt

Ideálně včetně životopisu.Když
připojíte něco navíc, určitě to oceníme.

02

Ozveme se kvůli pohovoru

Domluvíme si s Vámi schůzku,
kde budete moct předvést, co ve Vás je.

03

Absolvujete pohovor

Nebojte, není to nic hrozného.
Prostě nám předvedete to nejlepší, co umíte.

04

Dozvíte se výsledek

Ať to dopadne jakkoliv, dozvíte se
to. Rádi jednáme na rovinu.

Máte nám profesně co nabídnout?

* *